(050) 622-22-92
(097) 670-61-22
  • м.Рівне
  • (050) 622-22-92
  • (097) 670-61-22
  • 10:00-18:00
10:00-18:00
  • Язык Russian Українська
В корзине пусто!

Нічні сорочки, піжами, халати

На странице:
Сортировка:
Халат для вагітних і годуючих мам Халат для вагітних і годуючих мам
  Халат для вагітних і годуючих мам  Виробник Dissanna (Польша)   Халат для вагітних і годуючих мам із 100% бавовни. Універсальний крій и зручний запах роблять цю модель багатофункціональною - в ній буде комфортно і вдома, і її можна взяти із с..
₴950
Халат+нічна сорочка для вагітних і годуючих мам
  Халат+нічна сорочка для вагітних і годуючих мам  Виробник Dissanna (Польша)   Халат для вагітних і годуючих мам із 100% бавовни. Універсальний крій и зручний запах роблять цю модель багатофункціональною - в ній буде комфортно і вдома, і її мо..
₴1 800
Халат+нічна сорочка для вагітних і годуючих мам Халат+нічна сорочка для вагітних і годуючих мам
  Халат+нічна сорочка для вагітних і годуючих мам  Виробник Dissanna (Польша)   Халат і нічна сорочка для вагітних і годуючих мам із 100% бавовни. Універсальний крій и зручний запах роблять цю модель багатофункціональною - в ній буде комфортно ..
₴1 800
Халат+нічна сорочка для вагітних і годуючих мам Халат+нічна сорочка для вагітних і годуючих мам
  Халат і нічна сорочка для вагітних і годуючих мам 2153 Виробник Dissanna (Польша)   Халат і нічна сорочка для вагітних і кормючих мам із 100% бавовни. Універсальний крій та зручний запах роблять цю модель багатофункціональною – в ній буде комфортн..
₴1 800
Халат+нічна сорочка для для вагітних і годуючих мам Халат+нічна сорочка для для вагітних і годуючих мам
  Халат і нічна сорочка для вагітних і годуючих мам 2187,1219 Виробник Dissanna (Польша)   Халат для вагітних і годуючих мам із 100% бавовни. Універсальний крій и зручний запах роблять цю модель багатофункціональною - в ній буде комфортно і вдома, і..
₴1 800
Боді для годування  Боді для годування
  Боді для годування. Виробник Dissanna (Польща)   Боді із щільного трикотажу зручне як у годину вагітності, так і в годину годування малюка. Тканина м'яка, гіпоалергенна, чудово розтягується. М'які шви не подразнюють чутливі груди, мають зручні застібки-кнопки, що ..
₴700
Нічна сорочка для вагітних і годуючих мам Нічна сорочка для вагітних і годуючих мам
Нічна сорочка для вагітності  і годування. Виробник Dissanna (Польща) Склад: 100% - бавовна Нічна сорочка із щільного трикотажу на брительках  зручна як в час вагітності,  так і в час годування малюка. Тканина мягка, гіпоалергенна, чудово розтягується.  Мя..
₴850
Нічна сорочка для вагітних і годуючих мам Нічна сорочка для вагітних і годуючих мам
Склад: 100% -бавовна Нічна сорочка із щільного трикотажу на брительках зі встроєним ліфом зручна як в час вагітності,  так і в час годування малюка. Тканина мягка, гіпоалергенна, чудово розтягується.  Мягкі шви не подразнюють чутливу грудь, має зручні застібки,що дозволяє однією..
₴850
Нічна сорочка для годування Нічна сорочка для годування
  Нічна сорочка для вагітності  і годування. Виробник Dissanna (Польща)   Нічна сорочка із щільного трикотажу на шпильках зручна як у годину вагітності, так і в годину годування малюка. Тканина м'яка, гіпоалергенна, чудово розтягується. М'які шви не подразнюють..
₴850
Боді для вагітності і годування  Боді для вагітності і годування
  Боді для  вагітності та годування. Виробник Dissanna (Польща)   Боді із щільного трикотажу зручне як у годину вагітності, так і в годину годування малюка. Тканина м'яка, гіпоалергенна, чудово розтягується. М'які шви не подразнюють чутливі груди, мають зручні засті..
₴550
Майка для годування  20440
  Майка-топ для вагітності  і годування. Виробник Dissanna (Польща)   Майка із щільного трикотажу на брительках  зручна як в час вагітності,  так і в час годування малюка. Тканина мяка, гіпоалергенна, чудово розтягується.  Мягкі шви не подразнюют..
₴700
Піжама для вагітності та годування
Склад: 95% - бавовна 5% - еластан ..
₴700
Піжама жіноча для годування 3086
Стильна піжама для майбутньої і годуючої  мами.    Досить вдалий крій дозволяє носити піжаму в період всієї вагітності, а після родів дозволяє іще й годувати  малюка завдяки вдалому фасону  з відкидною  чашечкою і зручній застібці Quick clip. Піжама  ..
₴750