(050) 62-222-92
(097) 122-98-68
  • Рівне
  • (050) 62-222-92
  • (097) 122-98-68
  • 10:00-21:00
10:00-21:00
  • Язык Russian Українська
В корзине пусто!

Супутні товари

На странице:
Сортировка:
Подушка для вагітних і годування Classik Подушка для вагітних і годування Classik
Большая подушка является экономичной подушкой в виде буквы С, которая оказывает поддержку Вашему телу во время беременности. Хотя не только беременная может ею пользоваться. Подушка разработанна специально для того, чтобы обнять Ваше тело с головы до пят.    Она поможет Вам найт..
₴775
Пустушка силіконова динамічна 0-2 м-ці LOVI MY LITTLE LOVE Пустушка силіконова динамічна 0-2 м-ці LOVI MY LITTLE LOVE
Пустушка силіконова динамічна 0-2 м-ці LOVI MY LITTLE LOVE  (2 шт.)   Динамічна пустушка була розроблена спеціалістами і лікарями для розвитку у малят здорового інстинкту сосання. Вона дає можливість дитинці вільно дихати чере ніс і ковтати слюну, попереджує кусання пустушки, сп..
₴245
 Бутилочка 150 мл PP LOVI (super vent)+пустушка  Бутилочка 150 мл PP LOVI (super vent)+пустушка
  Бутилочка 150 мл PP LOVI (super vent) - стимулює активне ссання и дозволяє поєднувати грудне годування з годуванням з бутилочки. Бутилочка виготовлена із нового матеріалу - поліпропілен lumicene. Вона є більш прозорою і більш стійкою до пошкоджень, ніж інші бутилочки із поліпропілену. ..
₴255
 Пустушка силіконова динамічна LOVI 0-3 м  Пустушка силіконова динамічна LOVI 0-3 м
  Пустушка силіконова динамічна LOVI 0-3 м-ца створена спеціалістами ілікарями з ціллю розвитку здорового інстинкту сосання.    Здорове сосання. Динамічна форма і унікальна форма пустушки дають можливість маляті вільно дихати через ніс і ковтати слюну. Попереджує кусанн..
₴215
Аспіратор для носа
Аспиратор для носа   Аспиратор для носа  особенно полезный  для деток в возрасте 0-3 лет, которые не могут смаркаться. Аспиратор удаляет избыток слизи из носа, которая может  привести к вторичным осложнениям, таких как кашель и ушные инфекции.    ..
₴125
Аспіратор для носа
Аспиратор для носа -предназначен для гигиеничного удаления слизи из носовых пазух младенцев. Его форма позволяет предотвратить глубокое проникновение вглубь носа малыша, а мягкая насадка не раздражает слизистую оболочку.   Не забывайте, что во время чистки одной ноздри необходимо..
₴85
Колготи для вагітних  Mamma 20D
Колготи мають еластичну конструкцію для підтримування живота. Склад:  - 85% поліамід,  - 15% еластан ..
₴155
Колготи для вагітних Mamma 40D
Колготи мають еластичну конструкцію для підтримування живота. Склад:  - 85% поліамід,  - 15% еластан ..
₴165
Набор гигиенический
Набір манікюрний для немовлят Ножниці, пилочка і кусачки полегшать процедуру догляду за нігтиками маляти. Завдяки тонким лезам із металу і заокругленим кінцям, ножниці дозволяють стригти маленькі нігтики маляти більш охайно і безпечно. А пилочка змоделює їх форму.   ..
₴169
Післяродові гігієнічні прокладки і супервпоглинаючі Canpol Післяродові гігієнічні прокладки і супервпоглинаючі Canpol
Canpol представляє свій новий і дуже зручний продукт - ультравпитуючі післяродові  гігієнічні прокладки контурної анатомичної форми, які забезпечують ідеальний захист навіть в час  відпочинку і сну. Дихаючі гігіеєнічні прокладки призначені для використання в післяродови..
₴120
Силіконова сіточка для годування Силіконова сіточка для годування
Силиконовая сеточка для кормления идеально подходит, когда Вы начинаете приучать малыша к твердым блюдам. В силиконовой сеточке Вы можете безопасно подавать ребенку не только свежие фрукты, но и овощи, сыр, пирожные, и не бояться, что он подавится кусочком пищи.   Сеточка изготовлена..
₴170
Одноразові післяродові труси  5 шт Одноразові післяродові труси  5 шт
Виробник: Canpol (Польша) Одноразові післяродові труси Canpol, размер M,L,XL- 5 шт.  Одноразові гігієнічні труси призначені для використання після родів. Характеристики: Виготовлені із мякого, ніжного для тіла матеріалу, завдяки чому труси пропускають повітря. Труси допом..
₴120
Комплект для хрещення малюка Комплект для хрещення малюка
Виробник "ТМ Лежебока"- Україна Відповідно до обряду малятко повинне бути одягнене в білий одяг, який потом буде допомогати справитися з недугом, а хрестильная крижма буде оберегом  на кожен день. Комплект складається з хрестильної сорочечки та пухнастого одіялка. Все в білому кольор..
₴325
Крижмо для хрещення малюка Крижмо для хрещення малюка
Крижмо для хрещення малюка  із 100% бавовни прикрашене ніжним  білосніжним кружевим. Ніжні ангелочки та хрестик вишиті золотистою ниткою. Розмір 75*75см по внутрішньому контуру. ..
₴165